Tautenhayn - státní cena za hospodářské zásluhy b.l.- hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Sign., bronz 40mm, 33.612g, podobná ČS.1540, patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-