AR maďarská medaile Za dobré chování a hledění koňů - hlava zleva, latinský opis/ maďarský 5-řádk. nápis, Nesign., Ag 34mm, 18.426g, dr.úhozy, 2x škr., patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-