Lerchenau - AE medaile na návštěvu v Čechách 1835 - dvojportrét zprava, opis / pětiřádkový nápis, Sign., 44mm, 32.693g, ČS.1507, H.3615(AR), nep.hr., patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: 2600,-