C.Wermuth - holdování v Nothausenu 16.6.1717 - stoj. císař zleva, latin.opis / 13-řádkový latinský nápis, Sign.CW, Ag 27mm, 7.281g, H.2590, patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 7000,- CZK - Vydraženo: 11000,-