Sign.LGL - osvobození města Ofen od Turků 2.9.1686 - anděl nad městem, jezdci, opis / 11-řádkový nápis, měď 29mm, 7.920g, M.1012, H.2124(AR), pěkná patina R!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: --.-