Bil.tetradrachma, Rv: sedící Dikaiosyne zleva, rok 11 (= 263/264), podobná jako SGI.4695, K-G.91/30, Dat.5330, 8.971g, pěkná patina

Vyvolávací cena: 1300,- CZK - Vydraženo: 1300,-