Bil.tetradrachma, Rv: sedící Niké zleva, rok 4 (= 237/238), podobná jako SGI.3553, K-G.65/66, Dat.4585, 13.342g, nep.exc., pěkná patina

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2000,-