Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 28. dubna 2018
2018-04-28
Myslbek Josef Václav (1848-1922) a Stehlík J. Obchodní a živnostenská komora v Praze, BL. Poprsí Merkura zprava, opis /Putti s konvicí, kladivem a sekáčem, sign. Ag50 - 0,900 punc - 61,5g , v orig.etuji, patina, dr.hr.
Vyvolávací cena: 700,- CZK - Vydraženo: --.-