Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017

2017-04-29

Dekorace za rok 1938, zlacené stříbro, smalt,ve středu Podvazkový Řád spolu se zednářskými symboly, britský punc na rok 1937, 35 x 46, šp.,výr.Spencer, Londýn

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-