Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017

2017-04-29

John Milton, anglický básník, BL (cca 17.stol.) Poprsí zpředu, opis/Adam a Eva v ráji, opis, sign.I.D., Br42 postř.

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-