Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017
2017-04-29
Goethe, 1824 - Poprsí zprava, opis, sign.BOVY F.1824/orel na vavřín. ratolesti. Ag41-37,6g (19.stol. nepuncováno)
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-