Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 29. dubna 2017
2017-04-29
Hrací žetony z konce 19.století, dubové ratolesti, JETON / / karta srdcového krále, dtto/karta kárového krále, zlacená Br25, 2ks
Vyvolávací cena: 150,- CZK - Vydraženo: 150,-