Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 22. 10.2016
2016-10-22
Medaile střelecké soutěže pro E.Vuilliéme, pořádané Střeleckým spolkem města Vendome roku 1886, Ag56/62,5, punc, nesignovaná, secesně zdobené ouško
Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-