Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 22. 10.2016
2016-10-22
Cena v Soutěži ve střelbě zbraní města Versailles, neudělená, nesignovaná medaile, Ag51/68g, punc na hraně, po roce 1890,
Vyvolávací cena: 2800,- CZK - Vydraženo: --.-