Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 23. dubna 2016
2016-04-23
Goethe, 1824 - Poprsí zprava, opis, sign.BOVY F.1824/orel na vavřín. ratolesti. Ag41-37,6g nepuncované
Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: --.-