Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 23. dubna 2016
2016-04-23
Pedagogická fakulta Ostrava, 1267-1967 - Poprsí J.A.Komenského zleva, opis, sign.JS/znak města, opis, letop. Ag67-0,900-102g, punc, lešť. hrana, v etuji
Vyvolávací cena: 2600,- CZK - Vydraženo: 2600,-