Aukce České společnosti přátel drobné plastiky 23. dubna 2016
2016-04-23
Milénium sv.Václava, BL (1929) - Scéna zavraždění/Václav v čele blanických rytířů, opis, sign., Ag30 - 0,987 - 10,06g punc v pův.etuji
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 4500,-