Aukce ČSN pobočka Šumperk 11. listopadu 2017

2017-11-11

Tautenhayn - stát.cena za chov koní, b.l. Hlava zprava, latinský opis / německý nápis ve věnci, Nesign., Punc., Ag 40 mm, 15.7 g, podobný ČS.1567 odstr.ouško tém.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-