Sign.JČŠ - 20 let pobočky ČNS v Příboře, 1976 Pohled na dominanty města, opis / styliz.replika tolaru moravských stavů, Sign., Punc.0.900, Ag 33 mm, 6.8 g, BK.34/2
Vyvolávací cena: 80,- CZK - Vydraženo: 90,-