Národní jednota severočeská - Práci a zásluze, b.l. Alegorie, opis / nápis v kartuši a lipovém věnci, Nesign., Punc., Bonz 51 mm tém.
Vyvolávací cena: 360,- CZK - Vydraženo: 460,-