650.výročí založení mincovny v Kremnici 1328 - 1978 Mince, na pozadí panorama města, opis / mincovní lis, mince, 5řádk.nápis, Sign.AP (A.Peter)78, Punc. 900/1000, Ag 50 mm, 59.6 g
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 1500,-