K.Zeman - 600 let úmrtí Přemysla Otakara II., 1978 Korunovaná hlava zpředu, vročení, opis / panovník na koni v bitvě, Sign., Punc., Ag 42 mm, 49.8 g, BK.5/8
Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 2200,-