2 Tolar spolkový 1857 A - Jižní dráha, znač.CR (K.Radnitky) replika - značeno COPY 2006, Ag 41 mm, Punc.900, 37.12 g
Vyvolávací cena: 1200,- CZK - Vydraženo: 3000,-