Teplice - arc.Frant.Ferdinand, III.zemské střelby 1907 Poprsí čelně, opis / střelec s puškou a praporem, 9řádk.nápis Sign.CH, Punc., Patin.Ag 38 mm, 24.5 g
Vyvolávací cena: 9000,- CZK - Vydraženo: 20000,-