Nesign. - stříbrná instalační medaile, 1835 Dvojitý znak pod mitrou, opis / 10-řádkový nápis, Nesign., Nepunc., Ag 38 mm, 26.28 g, Don.4699, Ho.4906, Přib.695, Gr.183 R!
Vyvolávací cena: 12000,- CZK - Vydraženo: 12000,-