Nesign. - žeton německých spolků v Čechách, b.l. (19.století) Poprsí císaře zprava, opis / 6řádk.německý nápis ve věnci Nesign., Mosaz 24 mm R!

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-