Johannes Kepler, 1571 - 1630 - k 400.výročí narození, b.l (1971) Poprsí čelně mírně zprava, opis / Weil der Stadt - znak uprostřed, po obvodu 7 znaků měst, kde působil, Sign.OFK, Punc.900, 20 mm 3.79 g
Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 3000,-