J.Bejvl - pamětní medaile k 80.výročí vzniku ČSR, 1998 Portrét prezidenta T.G.Masaryka zleva, opis / státní znak ČSR, opis Sign.JB, Punc.999.9, Au 23 mm, 7.78 g, náklad 500 ks, Nov.01.237 orig.etue + kapsle + certifikát

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 8500,-