20 Haléř b.l. (2001) České Budějovice - mincovní město Sign.J.Bejvl, Punc.999.9, Au 20 mm, 5 g, náklad 500 ks orig.etue + kapsle + certifikát
Vyvolávací cena: 4000,- CZK - Vydraženo: 5600,-