2 Koruna 1995 Jablonec n.N. - minc.město Sign.J.Dostál, J.Truhlíková-Spěváková, Punc.999,9, Au 20 mm 7.77 g orig.etue + kapsle + certifikát

Vyvolávací cena: 6000,- CZK - Vydraženo: 9500,-