Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018
Sdružení NUMMUS Olomouc
2018-03-24
Medaile 1706, Porážka Francouzů v Turíně 1706, poprsí zprava a op is / alegorie, opis a tří řádkový nápis sign.: J.C Sn 42 mm patina
Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 320,-