Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018

Sdružení NUMMUS Olomouc

2018-03-24

Medaile 1706, Porážka Francouzů v Turíně 1706, poprsí zprava a op is / alegorie, opis a tří řádkový nápis sign.: J.C Sn 42 mm patina

Vyvolávací cena: 220,- CZK - Vydraženo: 320,-