Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018
Sdružení NUMMUS Olomouc
2018-03-24
Vídeň - Upomínka na cyklo jízdu po Blumen-Corso 1897, 7-mi řádkov ý němec. nápis / Jízdní kolo v kruzích a nápis ALL´ HEIL sign. : Zimbler zlacený kov 31 mm orig. ražené ouško
Vyvolávací cena: 200,- CZK - Vydraženo: 200,-