Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018
Sdružení NUMMUS Olomouc
2018-03-24
Innsbruck - Mezinárodní výstava 1896, Fama létá nad Innsbruckem / Protektor arcivévoda Ferdinand Karel, v uniformě zleva sign.: C hristlbauer Wien zlacený bronz 52 mm převýšený velkou korunou Hauser 3809 "R" "sbírkový kus"
Vyvolávací cena: 4200,- CZK - Vydraženo: --.-