Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018
Sdružení NUMMUS Olomouc
2018-03-24
Německo (18.stol.) - Samuel a Tobiáš, Flessing wie Tobias fern, T reu wie Samuel dem Her. Im Abschnitt: solche Jüngling / Josef Egy ptský a Daniel, Bist du keusch wie Josephs Seel, klug - wie dorte n Daniel Ag zlacené 40 mm 16,791 g
Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: --.-