Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018

Sdružení NUMMUS Olomouc

2018-03-24

SALVATOR MVNDI, hlava zprava / Boží oko ve svatozáři s písmeny I. H.S. sign.: Hardman D.-Webb F. (18.-19. stol.) Cu 55 mm

Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 350,-