Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 24. března 2018
Sdružení NUMMUS Olomouc
2018-03-24
SALVATOR MVNDI, hlava zprava / Boží oko ve svatozáři s písmeny I. H.S. sign.: Hardman D.-Webb F. (18.-19. stol.) Cu 55 mm
Vyvolávací cena: 350,- CZK - Vydraženo: 350,-