Aukce Sdružení NUMMUS Olomouc 21. února 2015

Sdružení NUMMUS Olomouc

2015-02-21

Rudolfinum - 50 let České spořitelny 1825-1875 (něm. opis) / aleg orie, bez textu sign.: A.SCHARFF Ag 65 mm "krásná star á patina"

Vyvolávací cena: 16000,- CZK - Vydraženo: --.-