Arts Ménagers 1933 - minaret nad starým městem, nápis /2-řádkový nápis, Sign.Rischmann, na hraně značeno "FLOCON BRONZE", patin. postř. bronz 40 mm, pův.etue

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: --.-