Trebnitz (Třebenice a okolí) b.l. - medaile za 25 let služby, Sign.IB, postříbřená mosaz 28 mm s původním raženým ouškem, nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-