Praha Podbaba 1894 - svěcení spolkov. praporu 29.7., Nesign., cín 30 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.46, dr.hr., patina

Vyvolávací cena: 400,- CZK - Vydraženo: 400,-