Bielau (Bělá) 1902 - svěcení praporu 6.7., Nesign., mosaz 29 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.36, nep.hr., nep.rysky, patina, téměř

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 850,-