Aussig (Ústí nad Labem) 1864 - svěcení praporu 21.8., Nesign., cín 26 mm s původním raženým ouškem, Indra.str.50, nep.hr., nep.rysky, patina, lakov.

Vyvolávací cena: 300,- CZK - Vydraženo: 600,-