(1.) vzork.veletrh (podzim 1920) - protektor.odznak, Sign.Karnet-Kyselý, Nepunc., Ag(?) 38x42 mm se zavír. špendlíkem, zdobeno 12 většími českými granáty RR!

Vyvolávací cena: 2000,- CZK - Vydraženo: 2600,-