M.&.W. - I.let vzducholodi Zeppelin kolem světa 1929 - portrét F.Zeppelina, opis / mapa severní polokoule, opisy, Sign., bronz 50 mm, pěkná patina

Vyvolávací cena: 600,- CZK - Vydraženo: 600,-