Havanne - Základ.kámen Velkého náměstí v Lyonu 1800 - poprsí zleva, opis a nápis/ 8-řádkový nápis ve věnci, Sign., Cu 43mm, 41.222g, Zeitz.neuvádí, krásná patina

Vyvolávací cena: 3000,- CZK - Vydraženo: 4800,-