Společenstvo zámečníků - neudělená záslužná medaile b.l. - zámečnický mistr v dílně, znak, opis / tabulka ve věnci, opis, Nesign., bronz 50 mm, krásná patina

Vyvolávací cena: 500,- CZK - Vydraženo: 500,-