Šantrůček - odhalení pomníku králi Jiřímu 1896 - pomník zleva lipové ratolesti, opis / znak města v kartuši, opis, Sign., měď 52mm, hrany, škr., patina

Vyvolávací cena: 650,- CZK - Vydraženo: --.-