Medaile Tyrolské mobilizační výzvy 1797, Marko.348, VM1.15-c, pro poddůstojníky a mužstvo, Sign.I.N.Wirt, 39mm, 17.226g, závěs odstraněn, bez stuhy, patina

Vyvolávací cena: 800,- CZK - Vydraženo: 800,-