Warou - poprsí zprava, opis / alegorie osvobození, opis a 3-řádk. nápis, 1703, Sign., Ag 39mm, 18.732g, M.1262, H.5389, nep.rysky, pěkná patina, téměř RR!

Vyvolávací cena: 18000,- CZK - Vydraženo: 20000,-