Sign.JC - Státní cena za chov koní b.l. - hlava zprava, latinský opis / 3-řádk. něm. nápis ve věnci, Punc., Ag 40mm, 15.342g, jako ČS.1567, nep.rys., pat.

Vyvolávací cena: 1000,- CZK - Vydraženo: 1000,-