Nesign. - medaile na návštěvu milánské mincovny 1816 - 5-řádkový nápis ve věnci / 6-řádk.nápis, měď 37 mm, 22.356g, nep.hr., pěkná patina

Vyvolávací cena: 1500,- CZK - Vydraženo: --.-